مشاوره و سفارش

روغن هسته انار

روغن هسته انار برای چین و چروک صورت بی نظیر عمل می کند و یکی از معدود روغن هایی است که تولید کلاژن در پوست را تحریک می کند که خود به جلوگیری از چروک پوستی و درمان چروک پوست کمک می کند. روغن هسته انار به دلیل داشتن اسید پونیسیک و فیتوسترول می تواند تولید کلاژن در پوست را افزایش داده و از بین رفتن کلاژن را به تعویق بیاندازد و به همین دلیل می تواند برای درمان چروک دور لب، درمان چروک گردن و چروک پیشانی فوق العاده باشد.

رب انار

بسیاری از ما از رب انار به عنوان چاشنی غذاهای خود استفاده می کنیم و هرساله در فصل انار، با جوشاندن و غلیظ کردن آب انار، رب انار تهیه می کنیم. رب انار اگر از انار مرغوب و طی فرآیند بهداشتی تهیه شده باشد، خواص فراوانی برای بدن دارد زیرا هنگام تهیه رب انار، پلی فنول و اسید الایژیک آن در اثر حرارت از بین نمی رود و تنها ویتامین C آن کاهش پیدا خواهد کرد.

کنسانتره انار

معمولا کارخانه هایی که کنسانتره انار را تولید می کنند دستگاه های تخصصی برای آب انار گیری را هم دارند و تحت فشار آب انار را از دانه های قرمز و نگینی رنگ آن خارج می کنند دانه هایی که مملو از مواد طبیعی و آنتی اکسیدان ضد سرطان می باشد و بعد توسط دستگاه های مختلف طی چند مرحه با تبخیر آب انار آن را تبدیل بع کنسانتره می کنند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
فراورده انار-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

nardon.saveh@gmail.com

درباره ما :

شرکت تجاری ناردون فعال در زمینه صادرات محصول انار وفرآورده های آن از جمله (آب انار، دانه انار، رب انار، روغن هسته انار، پوست انار، کنسانتره انار و هسته انار) در شهر ساوه می باشد، که با پیشینه ی سالها تجربه و وجود مدیریت و کارشناسان مجرب،این شرکت به مجموعه ای معتبر و شناخته شده با برند Nardon تبدیل شده است. همچنین این شرکت با در اختیار داشتن باغات و سردخانه های مجهز برای نگهداری انار و فرآورده های آن توانسته خدمات خوبی را به مشتریان داخلی و خارجی ارائه دهد.

مدیر مجموعه ناردون

مجتبی فیاضی

تماس بگیرید